/mergado/dev/talks Pravidelné srazy vývojářů, ale i nevývojářů. Diskuze o vývoji, open-source knihovnách a o jiných tématech, které ne vždy souvisí s programováním. Přednášky v prostorech s menším počtem lidí, kde převládá klidná atmosféra a tak se publikum může lépe soustředit na téma přednášky a nemusí se bát pokládat dotazy.

Akce je určená pro všechny, koho zajímá vývoj software, programování v Pythonu, PHP, Javě nebo třeba Prologu, koho zajímá umělá inteligence, formální systémy nebo jakékoliv jiné odvětví informatiky. Velikost akce (okolo 10 lidí) může vyhovovat i řečníkům, kteří nemusí mít příliš mnoho zkušeností s vystupováním před větším publikem.

Budeme rádi, pokud na akci přijdete, ať už se jen něco dozvědět nebo třeba i o něčem přednášet. Délka jedné přednáška by neměla přesáhnout 30 minut, může však být mnohem kratší, třeba jen na 5 minut (například lze předvést nějakou vlastní open-source knihovnu, v takovém případě není ani potřeba připravovat si slajdy). Přijdete-li, přihlaste se k události na Facebooku, napište nám na email, nebo přijdťe jen tak; akorát je tu riziko, že už pro vás nezbude místo ;).

Program (téma je libovolné):

  • React a knihovna d3
  • O modelování a komplexních systémech (klima, ekonomie, simulace mraveniště, atd.)
  • Krátší nenahlášené přednášky

Kdy a kde:

  • V úterý 18. října 2016, od 18:00
  • Minská 13, Brno, Nekavárna

Událost na Facebooku

P.S. Pivo bude :)

Autor: Pavel Dedík